Svedala Brukshundklubb
Svedala Brukshundklubb
Agilityinstruktör: Annika Olsson
annika@sbk-svedala.se

Agilityinstruktör: Katarina Eckhardt
katarina@sbk-svedala.se

Agilityinstruktör: Annsofi Barlöf
annsofi@sbk-svedala.se

Agilityinstruktör: Mats Larsson
mats@sbk-svedala.se

Agilityinstruktör: Anna Göthed
annag@sbk-svedala.se

SBK-instruktör: Sarah Rönngaard
sarah@sbk-svedala.se

SBK-instruktör: Roland Sjöberg
roland@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsinstruktör, agilityinstruktör: Karl Thulin
karl@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsintruktör: Frida Hansson
frida@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsinstruktör: Linda Lundberg
linda@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsinstruktör: Josefine Mårtensson
josefine@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsinstruktör: Sofia Vasiliadis
sofia@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsinstruktör: Carola Grauers
carola@sbk-svedala.se

För tillfället ej aktiva

Allmänlydnadsinstruktör: Kenny Baech

B-instruktör, agilityinstruktör: Lotta Möllebäck
Ändrad 2017-08-10 16:30:24